TÜRKİYE' den
Dünyadan


Labyrinth Coaching and Consulting, İngiltere’nin Organizasyonel Gelişim, Değişim ve Stratejik İnsan Kaynakları alanlarındaki lider kuruluşlarından biridir. Labyrinth ile birlikte Türkiye’de bu konu başlıklarında hem açık programlar hem de şirketlere özel çözümler sunuyoruz. Yanısıra şirketlere danışmanlık desteği ile sürdürülebilir bir değişim enerjisi yaratıyoruz.

Enspire Learning, iş simülasyonu geliştiren dünyanın en yenilikçi şirketlerindendir. Özellikle Executive Challenge ve Business Challenge simülasyonları ile lider ve şirketlere yaşayarak öğrenme fırsatı sunuyoruz. Her iki simülasyon da liderlik becerileri, iletişim, takım, ileribildirim ve strateji gibi kritik başlıklarda tam bir deneyim sağlıyor.

Denison Consulting, organizasyon kültürü ve liderlik uygulamalarını iş sonuçlarına bağlayan dünyadaki tek tanı aracını sunuyor. Denison araçlarıyla kültürü algılama ve anlama, kültür ve strateji bağlantısını netleştirme ve stratejinin hayata geçebilmesi ve gelişim doğrultusunda yepyeni bir perspektif ve derinlikli destek sağlıyoruz.